O szkole Żak w Szczecinie

Rynek pracy z każdym rokiem dynamicznie się zmienia. Niektóre zawody tracą na znaczeniu, inne dopiero się rodzą. Szkoła dla dorosłych Żak w Szczecinie dostosowuje swoją ofertę edukacyjną do aktualnych realiów, chcąc dostarczyć swoim słuchaczom programów nauczania, które pozwolą im lepiej odnaleźć się na rynku pracy.

W ramach kształcenia jednorocznego słuchacz ma możliwość rozpoczęcia nauki na kierunkach takich jak: agent celny, dekorator wnętrz, grafika komputerowa, konsultant ds. dietetyki, rejestratorka medyczna, wizażystka/stylistka, trener personalny z elementami fitness, instruktor ds. terapii uzależnień, manikiurzystka, podologia, transport i logistyka, rachunkowość i finanse czy aranżacja ogrodów.

Wśród wielu kierunków kształcenia w ramach szkoły policealnej Żak, można rozpocząć naukę na kierunkach: florysta, technik administracji, technik bezpieczeństwa i higieny pracy, technik eksploatacji portów i terminali, technik ochrony fizycznej osób i mienia, technik rachunkowości, technik usług kosmetycznych, technik turystyki wiejskiej. Nacisk na naukę praktycznych aspektów zawodu przekłada się na lepsze poruszanie się po rynku pracy i większą szansę znalezienia interesującej posady. W zajęciach może uczestniczyć każdy, kto ukończył szkołę średnią. Ci, którzy nie mają dyplomu jej ukończenia, mogą rozpocząć naukę w liceum ogólnokształcącym na miejscu.

Szkoła Żak w Szczecinie swoją działalność rozpoczęła w 2004 roku. Placówka mieści się w budynku przy ul. Wojska Polskiego 29/12. Jest otwarta dla słuchaczy w godzinach 9.00 – 17.00 od poniedziałku do piątku oraz w godzinach 8.00-16.00 w soboty.

Twoja przyszłość zaczyna się dzisiaj!

Już dzisiaj możesz zacząć podążać za swoją pasją, uczyć się dokładnie tego, czego będzie od Ciebie oczekiwał Twój przyszły szef lub samemu stać się swoim szefem i kształtować swoją finansową przyszłość.

Tę drogę wybrało już ponad pół miliona słuchaczy szkół Żak. Dołącz do nich!

Rejestracja on-line zajmie Ci kilkanaście sekund, a korzyści z niej będziesz czerpać do końca życia.